F. «Янг Бойз» (Швейцарія) — «Вільярреал» (Іспанія). 1:4. «Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Аталанта» (Італія). 3:2. «Манчестер Юнайтед» — 6 очок, «Вільярреал» — 4, «Аталанта» — 4, «Янг Бойз» — 3.

G. «Лілль» (Франція) — «Севілья» (Іспанія). 0:0. «Зальцбург» (Австрія) — «Вольфсбург» (Німеччина). 3:1. «Зальцбург» — 7, «Севілья» — 3, «Лілль» — 2, «Вольфсбург» — 2.

H. «Челсі» (Англія) — «Мальме» (Швеція). 4:0. «Зеніт» (РФ) — «Ювентус» (Італія). 0:1. Ювентус — 9, «Челсі» — 6, «Зеніт» — 3, «Мальме» — 0.

E. «Бенфіка» (Португалія) — «Баварія» (Німеччина). 0:4.

«Барселона» (Іспанія) — «Динамо» (Україна, Київ). 1:0. Гол: Піке, 36.

«Барселона»: тер Стеген, Мінгеса (Коутіньо, 46), Піке, Лангле, Жорді Альба, Гаві (Сергі Роберто, 69), Бускетс, Френкі
де Йонг, Дест, Люк де Йонг (Фаті, 46), Депай (Агуеро, 75). Тренер — Рональд Куман.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора (Тимчик, 78), Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков (Караваєв, 85), Буяльський (Рамірес, 85), де Пена (Вітіньо, 61), Супряга (Гармаш, 61). Тренер — Мірча Луческу.

Рефері — Клеман Тюрпен (Франція).

Барселона. «Камп Ноу». 45 968 глядачів. 21 градус.

Більшу частину першого тайму «Барселона», яка переживає не найкращі часи, провела в атаках, відтісняючи киян дедалі ближче до їхніх воріт. Господарі діяли цілеспрямовано, виконуючи план на гру зі знанням справи.

Кияни тривалий час доволі грамотно оборонялися. Але все одно пропустили — після навісної передачі Альби влучно з близької відстані пробив Піке.

Після перерви ситуація дещо змінилася. «Біло-сині» вже частіше йшли вперед, намагалися якось загострити гру. Однак справжньої загрози воротам «Барси» вони так і не створили — майже не били по воротах, перетримували м’яч, роблячи зайві передачі. Чим полегшували життя супернику.

Звичайно, цього разу динамівці зіграли дещо краще, ніж у Мюнхені проти «Баварії» (0:5), пропустили лише раз. Але і не забили ось уже в третьому поєдинку ЛЧ поспіль. Отож ця зустріч показала, що на міжнародному рівні «Динамо» має величезні проблеми в атаці.

Мірча Луческу:

— «Барселона» обіграла нас за рахунок того, що пресингувала, агресивно діяла в атаці. Помилки, яких ми припускалися на своїй половині, призводили до моментів біля наших воріт. Наші гравці не змогли подолати бар’єр страху, тому так і зіграли.

У другому таймі краще почали виходити з оборони, діяли спокійніше, розумніше, вміло уникали пресингу суперника. Але, на жаль, нам забракло сміливості, щоб розвивати та завершувати атаки...

***

Нам, звичайно, дуже хотілося бачити нашого чемпіона в кращому світлі — організованішим, упевненішим у власних можливостях, агресивнішим, націленим на результат.

Можливо, щось подібне станеться вже в Києві 2 листопада, коли «Динамо» прийматиме «Барсу» на НСК «Олімпійський». Власне, сподіватися нікому не забороняється...

***

Команда «Динамо» (U-19) зіграла також з «Барселоною» в рамках третього туру Юнацької ліги УЄФА. Нічия — 0:0. Кияни набрали 7 очок і лідирують у групі Е. Далі: «Бенфіка» — 6, «Барселона — 4, «Баварія» — 0.