«Маріуполь» — «Динамо». 1:2. Голи: Вербич, 16, Шабанов, 33, Очеретько, 85.

«Маріуполь»: Турбаєвський, Драмбаєв, Удод, Петерман, Холод (Стасюк, 46), Чех (Спіровський, 79), Мишньов, Очеретько, Кащук (Микитишин, 82), Топалов (Шостак, 58), В’юнн ик (Меліченко, 81). Тренер — Остап Маркевич.

«Динамо»: Бойко, Тимчик, Забарний, Шабанов, Караваєв, Сидорчук (Кендзьора, 77), Шапаренко (Шепелєв, 46), Лєднєв (Гармаш, 67), Антюх (Вітінью, 68), Вербич, Шкурін (Рамірес, 46). Тренер — Мірча Луческу.

Рефері — Андрій Коваленко (Полтава).

Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. Без глядачів. 4 градуси.

Мірча Луческу зробив солідну ротацію. Але це жодним чином не вплинуло на гру його підопічних, не зменшило їхню перевагу. Динамівці легко захопили ініціативу, діяли першим номером і без особливих зусиль забили два м’ячі.

У першому випадку Вербич ефектно пробив головою після подачі кутового Шапаренком. А в другому — Шабанов стрімко підключився до атаки, йому після розіграшу корнера м’яч скинув також Вербич.

Отже, Вербич (на знімк вгорі) і гол забив, і результативну передачу зробив.

Після перерви кияни обрали повільний темп, либонь, сподіваючись, що два забиті м’ячі — солідний запас. А господарі якось непомітно перелаштувалися, почали грати настирніше і забили. 18-річний хавбек Очеретько пробив під ліву стійку.

Утім, то був лише епізод. Кияни продовжували диктувати умови, довели справу до переможного завершення і вийшли до чвертьфіналу.

***

«Чорноморець» — «Шахтар». 0:3. Голи: Фернандо, 65, Маркос Антоніо, 72, Дентіньйо, 81.

«Чорноморець»: Варакута, Дубко, Біловар, Кузик, Скорко, Вачиберадзе (Кравченко, 85), Брагару (Долгов, 79), Тлумак, Смирний (Михайленко, 67), Цитаїшвілі (Авагімян, 66), Ванат (Бугай, 79). Тренер — Юрій Мороз.

«Шахтар»: Пятов, Конопля (Додо,59), Кривцов, Вітао, Корнієнко (Ісмаїлі, 59), Маркос Антоніо, Судаков, Бондаренко, Тете (Марлос, 79), Соломон (Мудрик, 69), Фернандо (Дентіньйо, 70). Тренер — Роберто Де Дзербі.

Рефері — Олександр Шандор (Львів). Одеса. «Чорноморець». 1 472 глядачі. 10 градусів.

Футболісти «Шахтаря», як то кажуть, довго запрягали, але швидко погнали. Перший тайм минув без моментів. Тут слід відзначити впевнену гру одеситів в обороні. І після перерви на полі мало що змінилося. Лише ближче до середини другого тайму у «гірників» вийшла результативна атака, на вістрі якої опинився Фернандо (на знімку).

Невдовзі гості відзначилися вдруге, розігравши шикарну комбінацію. Тете видав класну передачу врозріз на Ісмаїлі, той віддав м’яч на дальню стійку, а там Маркос Антоніо підставив ногу — чітко і блискавично.

Майстерно і віртуозно забив свій м’яч під поперечину Дентіньйо.

***

Отже, гранди українського футболу — «Динамо» і «Шахтар» — успішно включилися в кубкову боротьбу і вийшли до чвертьфіналу. Раніше це зробили «Олександрія» і «Ворскла».