«Альянс» (Липова Долина) — «Львів». 1:1 (пенальті — 2:3). Суми. Стадіон «Ювілейний». Рефері — Олександр Дердо (Чорноморськ). Голи: Карноза, 19 — Бусько, 13.
Представник Першої ліги приймав клуб УПЛ. І ця «класова» різниця майже не відчувалася в процесі матчу. На старті команди обмінялися голами. Спочатку львівський клуб вийшов уперед завдяки голу Буська, а вже за кілька хвилин Карноза зрівняв рахунок.

Другий тайм минув спокійно, без забитих м’ячів. Не виявили переможця і дві додаткові 15-хвилинки. Тому довелося пробити післяматчеві пенальті. Точнішими були футболісти «Львова». Вони і продовжать виступи в турнірі.

«Рух» (Львів) — «Зоря» (Луганськ). 0:2. Львів. Стадіон «Скіф». Рефері — Володимир Новохатній (Київ). Голи: Шагаб, 100, 110.

Основний час завершився без забитих м’ячів. А от у додаткових таймах «Зоря» двічі реалізувала моменти. Дублем відзначився іранський форвард луганчан Шагаб. Підопічні Віктора Скрипника крокують далі.

«Металіст» (Харків) — «Колос» (Ковалівка). 1:0. Харків. ОСК «Металіст». Рефері — Геннадій Серпутько (Одеса). Гол: Мизюк, 19.

І в цій парі також протистояли команди різних дивізіонів — лідер Першої ліги і дев’ятий клуб УПЛ. Початок був у рівній боротьбі. Але забили господарі, успіх їм приніс стандарт. Після подачі кутового Мизюк потужним ударом ефектно відкрив рахунок.

Цей гол виявився єдиним у зустрічі.

***
Отже, до чвертьфіналу вийшли: «Олександрія», «Ворскла», «Динамо», «Шахтар», «Львів», «Зоря», «Металіст». Ще один учасник цього етапу визначиться в зустрічі «ЛНЗ» (Черкаси) — «Дніпро-1», котру перенесено на листопад-грудень.

Поєдинки 1/4 фіналу заплановано на 2 березня наступного року.