«Бенфіка» (Португалія, Лісабон) — «Баварія» (Німеччина, Мюнхен). 0:2.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Барселона» (Іспанія). 4:1. Голи: Діалло, 2, 83, Фуентес, 37, Попов, 45+1, Дячук, 66.

«Динамо»: Нещерет, Бенедюк, Боль, Дячук, Вівчаренко, Бражко, Царенко (Скрипник, 90+2), Яцик, Волошин (Малиш, 89), Діалло (ель-Гамліші, 86), Попов (Горбач, 90+2). Тренер — Ігор Костюк.

«Барселона»: Рафус, Гуанола (Педрола, 56), Алмейда (Вальє,73), Ріад, Сола, Касадо, Альба (Фуцці, 73), Гаррідо (Касас, 84), Акомач, Фуентес, Барбера (Ба, 84). Тренер — Оскар Лопес.

Вилучено Акомача, 40 (друге попередження).

Рефері — Дуйє Струкан (Хорватія).

Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. 974 глядачі. 8 градусів.

«Динамо» почало зустріч без розвідки. Й одразу відкрило рахунок. Чудові індивідуальні якості продемонстрував Діалло.

Потім гра трохи вирівнялася. А під кінець тайму команди обмінялися голами. Спершу гості встановили рівновагу. Фуентес, скориставшись помилкою Бенедюка, вразив ворота. Однак за кілька хвилин «Барса» залишилася в меншості. Червону картку отримав Акомач, який вдруге помилився.

Можливо, цей факт допоміг динамівцям знову вийти вперед. Попов забив головою після передачі Волошина. І втретє кияни відзначилися після ефектного удару головою.

Після перерви перевага динамівців стала ще відчутнішою. Хоча каталонці з усіх сил намагалися стримати суперника. Але під кінець поєдинку знову відзначився Діалло (на знімку праворуч), який, безперечно, був найкращим у складі переможців. До речі, сенегальський форвард «Динамо» з 5 м’ячами очолив бомбардирські перегони турніру. Окрім дубля в цій зустрічі, на його рахунку ще два м’ячі у ворота «Баварії» та один — «Бенфіки».