Карате. Дубай (ОАЕ). Чемпіонат світу.

Українки здобули три медалі. Аніта Серьогіна (до 61 кг) виборола «срібло». У вирішальному поєдинку вона поступилася олімпійській чемпіонці Токіо Йовані Прекович (Сербія) — 1:2.

Під час турніру Аніта виграла у суперниць із Нідерландів (1:0), Кіпру (1:0), Іспанії (1:1) та Філіппін (2:1). У півфіналі Серьогіна перемогла за додатковими показниками опонентку з Канади (0:0).

Бронзовими призерками стали: Галина Мельник (до 68 кг), яка в сутичці за третє місце здобула перемогу над екс-чемпіонкою світу австрійкою Алісою Бугінгер (3:0), і Катерина Крива (до 50 кг). Катерина стартувала одразу з другого раунду, де мінімально поступилася чинній віце-чемпіонці Європи німкені Шарі Губріг (1:1). Крива пройшла шлях утішних сутичок, де здолала шотландку Емі Люк (4:1), бронзову призерку Олімпійських ігор австрійку Беттіну Планк (4:3) та Цилію Оуйкене з Алжиру (2:1). А в поєдинку за третє місце перемогла казашку Молдир Жанбирбай (5:3).

Баскетбол. Регулярний чемпіонат країни. Суперліга, чоловіки.

«Київ-Баскет» — «Кривбас» (Кривий Ріг). 81:71. «Тернопіль» — «Миколаїв». 85:61. «Запоріжжя» — «Харківські Соколи». 87:86. «Прометей» (Слобожанське) — «Дніпро». 102:64. «Хімік» (Южне) — «Будівельник» (Київ). 72:77.

«Одеса» — «Черкаські Мавпи». 71:69. «Тернопіль» — «Кривбас». 50:46.

«Прометей» — 14 перемог, «Будівельник» — 12, «Київ-Баскет» — 10, «Харківські Соколи» — 9, «Хімік» — 8, «Дніпро», «Запоріжжя» — по 7, «Тернопіль», «Одеса» — по 6, «Кривбас» — 5, «Миколаїв» — 4, «Черкаські Мавпи» — 3.

Теніс. Турин (Італія). Підсумковий турнір АТР. У вирішальному поєдинку зійшлися тенісисти з Німеччини та РФ.

Росіянин Данило Медведєв (2-й номер світового рейтингу) програв німцю (3-й у світі) Александру Звєрєву — 4:6, 4:6.

Матч тривав годину 50 хвилин. За цей час німець подав 7 ейсів проти двох у супротивника. Медведєв двічі зробив подвійну, а опонент — лише одну таку помилку.

Це другий титул Підсумкового турніру АТР для німецького спортсмена. 2018 року Звєрєв переграв у фіналі серба Новака Джоковича (нині перший у світовому рейтингу).

Це шостий трофей Звєрєва у 2021 році. Раніше він став переможцем турнірів в Акапулько (Мексика), Мадриді (Іспанія), Цинциннаті (США), Відні (Австрія), а також виграв «золото» на Олімпіаді-2020 у Токіо.