ЦСКА (Болгарія, Софія) — «Рома» (Італія). 2:3.

«Зоря» (Україна, Луганськ) — «Буде-Глімт» (Норвегія). 1:1. Голи: Назарина, 18, Вернидуб, 68 (а/г).

«Зоря»: Мацапура, Фаворов, Вернидуб, Імереков, Жуніньо, Цвек, Хомченовський, Назарина, Громов (Шагаб, 82), Гладкий (Овусу, 72), Аллаг’яр. Тренер — Віктор Скрипник.

«Буде-Глімт»: Хайкін, Сампстед, Мов, Лоде, Конрадсен (Гейбротен, 89), Брустад-Фат (Ветлесен, 46), Берг, Сальтнес, Сальбаккен, Ботгейм, Пеллегріно (Пернамбуко, 64, Магіша, 89). Тренер — К’єтіль Кнутсен.

Рефері — Кшиштоф Якубик (Польща).

Запоріжжя. «Славутич-Арена». 1 134 глядачі. 6 градусів.

Хоч цей поєдинок для «Зорі» не мав турнірного значення, вона його розпочала жваво. І вже на 18-й хвилині Назарина потужним ударом зі штрафного відкрив рахунок. Незабаром непоганий момент проґавив Імереков, а Мацапура не дозволив Брустад-Фету реалізувати вихід сам на сам.

Щоб вийти до 1/8 фіналу, гостям потрібна була перемога. Тому в другому таймі вони мали додати. А «Зоря» після відпочинку почала грати за рахунком. Надійно грав воротар луганчан Мацапура. Гостям ніяк не вдавалося завдати влучного удару. А допомогли їм луганчани. У досить простій ситуації досвідчений Вернидуб зрізав м’яч у власні ворота.

Хоча перед цим міг зняти всі питання Гладкий, але не реалізував чистий вихід віч-на-віч.

Більше м’ячів ніхто не забивав. Нічия. «Зоря» подарувала «Ромі» підсумкове перше місце в групі.