«Динамо» (Україна, Київ) — «Динамо» (Грузія, Тбілісі). 1:0. Гол: Кулач, 21.

«Динамо» (Київ): 1-й тайм — Бущан, Кендзьора, Боль, Бурда, Дубінчак, Сидорчук, Гармаш, Буяльський, Вiтiнью, Кулач, Шкурін (Ванат, 31); 2-й тайм — Бущан (Моргун, 74), Тимчик, Забарний, Сирота, Караваєв, Бражко, Шапаренко, де Пена, Антюх, Циганков, Ванат (Бєсєдін, 61).

Київські динамівці зустрічалися з найтитулованішим клубом Грузії. Відзначився Кулач (на знімку в центрі), який з лінії карного майданчика відправив м’яч у дальню «дев’ятку».

У першому таймі була майже рівна боротьба, але протистояння не рясніло гострими моментами. Команди діяли в середньому темпі.

З моментів у перші 20 хвилин зустрічі можна відзначити лише кілька ударів киян з-за меж карного майданчика, але їм бракувало точності.

Друга половина поєдинку минула за великої переваги київського «Динамо», але можливостей розвинути успіх у підопічних Мірчі Луческу було небагато.

Наступний контрольний матч київське «Динамо» проведе вже сьогодні, 10 лютого, коли зіграє з клубом «Широкі Брієг» (Боснія і Герцеговина). Початок зустрічі — о 10:00 (за київським часом).

Цим спарингом динамівці завершать програму збору та повернуться до Києва.

Фото ФК «Динамо».

***

«Олександрія» (Україна) — «Капфенберг» (Австрія). 2:1. Голи: Третьяков, 32, Дришлюк, 49 — Коне, 48.

«Олександрія»: стартовий склад — Білик, Мельник, Бабогло, Третьяков, Дришлюк, Кожушко, Мустафаєв, Одарюк, Ситников, Копина, Устименко. Запасні — Горох, Єрмаков, Калюжний, Спінеллі, Мірошніченко, Калітвінцев, Костишин, Білошевський, Демченко, Цуріков, Андрейчук, Бондаренко.