Юнацька Ліга УЄФА. Стиковий матч. 9 лютого.

«Депортіво» (Іспанія, Ла-Корунья) — «Динамо» (Україна, Київ). 2:2 (пенальті — 2:3). Голи: Нагера, 4, Царенко, 7, Рубен Лопес, 26, Яцик, 75.

«Депортіво»: Суарес, Діас (Тейджо, 85), Родрігес, Барсіа, Фігероа, Нагера (Гуерра, 46), Нор’єга, Рубен Лопес, Ернандес (Очоа, 75), Мелья (Гомес, 90), Ноель Лопес (Мендес, 46). Тренер — Мануель Пабло Гарсія.

«Динамо»: Ігнатенко, Танчак, Філатов, Дячук, Вівчаренко, Яцик, Скрипник (Мегді, 65), Царенко, Діалло, Близниченко, Кирило Попов. Тренер — Ігор Костюк.

Вилучено Рубена Лопеса, 36 (друге попередження).

Рефері — Антоніу Нобре (Португалія).

Ла-Корунья. «Ріасор». 20 115 глядачів. 14 градусів.

Єдина українська команда, котра продовжує виступи в єврокубках, порадувала нас перемогою в Іспанії.

Це був по-справжньому драматичний матч, уже на 4-й хвилині господарі відкрили рахунок. Але динамівці з відповіддю не забарилися. Однак у середині тайму сталася прикра подія.

Мабуть, через брак досвіду недбало зіграв воротар динамівців, який дозволив Рубену Лопесу вибити м’яч з-під ніг і влучити у ворота. Однак, забігаючи наперед, віддамо належне Ігнатенку, котрий реабілітувався на сто відсотків, парирувавши два післяматчеві пенальті (молодець).

Перед перервою «Депортіво» залишився вдесятьох. Це вселяло певні надії на порятунок. Кияни старалися і наполегливо шукали свій шанс. І вони отримали його — Яцик шикарним ударом здалеку вразив праву від себе «дев’ятку».

Більше ніхто з гри не забивав, тому долю матчу вирішили 11-метрові. Краще із завданням впорався український клуб.

До 1/8 фіналу (матчі відбудуться 1 і 2 березня) вийшли переможці груп — «Бенфіка», «Зальцбург», «Ліверпуль», «Манчестер Юнайтед», ПСЖ, «Реал Мадрид», «Спортінг», «Ювентус»; переможці стикових матчів — «Динамо» (Київ), «Алкмаар», «Атлетіко», «Боруссія Дортмунд», «Генк», «Жиліна», «Мітьюлланд», «Севілья».

Жеребкування пар відбудеться 14 лютого в Ньоні (Швейцарія).