Баскетбол. ЧС-2023. Кваліфікація. Група G. 4 липня.

Грузія — Іспанія. 82:76 ОТ (15:14, 22:17, 7:16, 23:20, 15:9).

Північна Македонія — Україна. 68:73 (21:35, 16:12, 16:10, 15:16).

Україна: Михайлюк — 24 +3 підбирання, 1 перехоплення, Сидоров — 8, Ткаченко — 6, Павлов — 4 + 5 підбирань, Скапінцев — 0 + 5 підбирань — старт; Санон — 10 + 4 підбирання + 2 передачі, Бобров — 6 + 4 підбирання, Крутоус — 6, Ковальов — 4 + 6 підбирань, Кравцов — 3 + 6 підбирань, Зотов — 2, Петров — 0.

1. Іспанія — 4 перемоги (5 матчів); 2. Грузія — 4 (6); 3. Україна — 3 (5); 4. Північна Македонія — 0 (6).

Сенсаційно завершилася зустріч у Тбілісі, де в овертаймі господарі переграли іспанців.

Після перемоги в Ризі в попередньому поєдинку над Грузією збірна України забезпечила собі вихід до другого раунду кваліфікації. Тому поєдинок у Скоп’є вже не мав турнірного значення.

Провівши впевнено першу чверть матчу, українські баскетболісти у наступних двох втратили комфортну перевагу у рахунку. Однак їм вдалося втримати перемогу.

Наступний поєдинок збірна України зіграє проти команди Іспанії в Ризі 7 липня. Початок — о 19:00. Телетрансляція наживу на каналі «XSPORT».