«Полісся» — «Реал» (Мурсія). 2:1. Голи переможців: Кушніренко, 49 (п), Кравченко, 57.

«Поліщуки» пропустили першими (на 23-й хвилині), однак відігралися і забили переможний м’яч.

Склад «Полісся»: 1-й тайм — Бойко, гравець на перегляді, Шабанов, Чоботенко, Тейлор, гравець на перегляді, Танковський, Макуана, Грицук, Козак, Будківський; 2-й тайм — Кудрик, Смоляков, Чечер, Жаржу, Кравченко, Крушинський, Кушніренко, Шастал (Янаков), Мустафаєв, Фортюн (Назаренко), Аріелсон.

Тренування у «Полісся» починається ще до того, як гравці виходять на футбольне поле. На заняття житомиряни їдуть велосипедами. І зручно, і швидко, і корисно (додаткове навантаження).

На зборах в іспанській Мурсії команда вже понад тиждень. Але найважчий період підготовчої роботи ще попереду.