Укр | Рус
Заключна заява та рекомендації п'ятого засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом Футбол. Австрійський збір завершено, українська команда вирушила до Загреба У селі Велюнь на Рівненщині заклали парк на честь загиблого в АТО Олександра Ярмоліча Відійшов у засвіти митрополит Ніфонт Символ пам'яті, символ натхнення в боротьбі Чотири дні "Північ" вчилася перемагати У Херсоні монетизують пільги Невже поринемо в пітьму? Капелану подарували мікроавтобус На Тернопільщині представники ОБСЄ цікавилися економікою та альтернативними джерелами енергії У Полтаві відкрилася виставка складного живопису Патріотичне вбрання для чотирилапого друга Озеро почервоніло від сорому? Прифронтові школи поповнилися новими комп'ютерами Енергетики попереджають: кредитувати боржників не можуть
загрузка...
Голосування
Чи повинен представник Росії брати участь у пісенному конкурсі Євробаченння 2017?

Голосувати

Якою, на вашу думку, має бути мінімальна пенсія в Україні?

Голосувати
На головну
21.03.2017

Рідна мова — у пісні й слові

Віктор СКРИПНИК

Грандіозною подією весни-2017 назвала Всеукраїнську олімпіаду з української мови серед студентів вищих навчальних закладів, яка тривала впродовж двох днів у Вінниці, Наталія Лазаренко — ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, де й відбувалося творче змагання. Студенти демонстрували знання в орфографії, стилістиці, вмінні творчо мислити тощо.

 

Переможці другого етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови з отриманими нагородами.

 

Фото з сайту ВДПУ.

— Журі оцінювало не тільки дотримання норм сучасної української літературної мови, а й доречність використання міміки, жестів, невимушеність мовної поведінки, — зазначила голова журі, декан факультету філології та журналістики професор Вінницького державного педуніверситету Інна Завальнюк.

Переможцем олімпіади стала студентка Національного університету біоресурсів і природокористування Вікторія Мацола. Дипломи другого ступеня отримали Ірина Богачук (Вінницький держпедуніверситет) та Анастасія Платонова (Херсонський держуніверситет). Третє місце розділили Анастасія Ковальчук з Буковинського державного медуніверситету, Денис Полтавченко з Національного педуніверситету імені Михайла Драгоманова та Каріна Хачатарян з Сумського держуніверситету. Нагороди отримали також кращі знавці мови у низці номінацій олімпіади.

Віктор СКРИПНИК.

Вінниця.

Всі статті рубрики На головну