Укр | Рус
Рівненська АЕС у 2017 році виконала основні виробничі завдання Ділянки є, а зиску немає Льотчик-герой Волошин не залишив передсмертної записки Футбол. Збірна починає підготовку Закарпатці віддали шану полеглим на Верецькому перевалі захисникам Карпатської України Художня гімнастика. Було справжнє свято краси і грації Громада береться за смітники Канадського підполковника відзначили орденом св. Юрія Застрелився Народний Герой України, в. о. директора скандального миколаївського аеропорту Владислав Волошин Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається на якнайшвидше ухвалення законопроекту щодо охорони органів державної влади - щоб депутати проходили через металошукач і залишали зброю Затримали голову райадміністрації Львова Басейн знову з водою і... фонтаном дитячих емоцій У Львові -- прем'єра комедії "За двома зайцями" Наслідки снігових вітровіїв ліквідовано Знищено кілометри лісосмуг
Загрузка...
Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати
На головну
12.08.2017

«Сонечку» аплодували в Польщі, Італії, Румунії

Оксана ЛУК’ЯНЕНКО.

Повернулися додому з європейського турне вихованці Житомирського академічного ансамблю танцю «Сонечко» (на знімку). Поїздка була дуже насиченою: 40 юних танцюристів під час участі у різних міжнародних фестивалях дали 5 концертів у Польщі, 13 — в Італії, 4 — в Румунії.

 

Художні керівники ансамблю народні артисти України, почесні громадяни Житомира Михайло і Тетяна Гузун від імені педагогів, вихованців «Сонечка» та їхніх батьків висловили щиру подяку представникам обласної та міської влади, депутатського корпусу за можливість брати участь у міжнародних фестивалях. Вони наголосили, що такі поїздки дуже потрібні, адже вони не лише сприяють культурній інтеграції Житомира в європейський простір, а й надають європейській спільноті правдиву інформацію про Україну.

Фото надане учасниками турне.

Всі статті рубрики На головну