Укр | Рус
У Львівській галереї мистецтв зник 621 цінний експонат Україну засипле снігом У двох регіонах Італії проходить референдум щодо розширення автономії Прикордонники зловили убивцю На території Окремого полку Президента України відкрили стадіон та пройшло футбольне змагання ОБСЄ: Бойовики проводять навчання та тримають зброю там, де це заборонено В Україні позбавлятимуть статусу учасника бойових дій: назвали умови Важка атлетика. 21-річна українка Анастасія Лисенко – найсильніша дівчина Європи! ДТП в Харкові: статус водія Touareg може змінитися Десятеро незламних вийдуть на марафон У Канаді сталися сутички між противниками Трюдо і антифашистами Віце-прем'єр РП вшанує пам'ять розстріляних поляків на Биківнянських могилах Максим Коваль: «Кістками ляжемо, щоб не програти, і нічия нас також не влаштує» У Словенії почалися президентські вибори Нацгвардійці затримали поплічницю "ЛНР"
загрузка...
Голосування
На вашу думку, протестні акції під Верховною Радою - це...

Голосувати

Як ви ставитеся до протестних акцій під Верховною Радою

Голосувати
На головну
12.08.2017

«Сонечку» аплодували в Польщі, Італії, Румунії

Оксана ЛУК’ЯНЕНКО.

Повернулися додому з європейського турне вихованці Житомирського академічного ансамблю танцю «Сонечко» (на знімку). Поїздка була дуже насиченою: 40 юних танцюристів під час участі у різних міжнародних фестивалях дали 5 концертів у Польщі, 13 — в Італії, 4 — в Румунії.

 

Художні керівники ансамблю народні артисти України, почесні громадяни Житомира Михайло і Тетяна Гузун від імені педагогів, вихованців «Сонечка» та їхніх батьків висловили щиру подяку представникам обласної та міської влади, депутатського корпусу за можливість брати участь у міжнародних фестивалях. Вони наголосили, що такі поїздки дуже потрібні, адже вони не лише сприяють культурній інтеграції Житомира в європейський простір, а й надають європейській спільноті правдиву інформацію про Україну.

Фото надане учасниками турне.

Всі статті рубрики На головну