Укр | Рус
Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір До першого класу запишуть, якщо є місця
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
14.09.2017

Аванс за S-400 уже заплачено

Олександр ВОЛОДИМИРОВ.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган повідомив журналістам, що Анкара підписала угоду з Росією про купівлю систем протиповітряної оборони й навіть виплатила частину суми. За його словами, умови договору обговорювалися експертами двох країн кілька місяців за тиску з боку третіх країн, які намагалися запобігти цій угоді.

"Турецька Республіка має повне право не обговорювати принципи своєї незалежності або ухвалення незалежного рішення про зміцнення оборони. Більше того, ми зобов'язані вживати запобіжних і безпекових заходів для захисту нашої країни. Якщо нам важко забезпечити якийсь захист у певний момент на певній території, ми повинні самі вирішити, що будемо робити, хоча нашим ініціативам часто заважають", -- цитує президента турецька газета Hurriyet.

Ердоган оголосив про майбутню купівлю систем S-400 на зустрічі з членами парламенту ще наприкінці минулого року. А потім почалися переговори між Москвою і Анкарою, які президент Туреччини назвав непростими. "Процес продовжиться з наданням кредиту з боку Росії. Я, як і пан Путін, налаштований на це", -- заявив президент Туреччини.

    

 

Всі статті рубрики На головну