Укр | Рус
У фойє Закарпатської облдержадміністрації розгорнута виставка до Дня Гідності та Свободи Через брак вагонів закарпатські дорожники імпортують готовий асфальт із Румунії… Уряд планує розширити програму <<Доступні ліки>> Біля Дошки Пам’яті Героям Небесної Сотні та Воїнам-Героям у Рівному запалили лампадки Розпочався офіційний візит делегації народних депутатів Верховної Ради України в Республіку Македонія Розслідування злочинів режиму В.Януковича (інфографіка) Відбулася презентація Комунікаційної стратегії Верховної Ради України на 2017-2021 роки Командир батареї <<воює>> за землю Виручене за смаколики піде на благодійність Ось чому село назвали Сирниками Підпільний госпіталь діяв, можна сказати, під вікнами президентської адміністрації Найбільший попит в іноземців має українська продукція так званої здорової групи Роман Сущенко, якого вже більше року незаконно утримують в РФ, надіслав нові малюнки з <<Лефортово>> ЄС запровадив санкції проти <<губернатора>> Севастополя Штаб на колесах сконструювали самі
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
15.11.2017

Вшанували засновника першого театру

Віктор СКРИПНИК

Пам’ятну дошку, присвячену митцю з польським корінням Пйотру Яксі-Биковському, урочисто відкрили на Вінниччині.
Етнограф, літератор, засновник першого на Поділлі театру (в Кам’янці-Подільському) Якса-Биковський народився у селі Якушинці, неподалік Вінниці. На урочистості прибули побратими з Польщі. Ініціатором встановлення пам’ятної дошки стала ГО «Польсько-Український фундамент Вінниччини». Її керівнику, Ганні Радзіховській, надали право відкрити пам’ятний знак.
Захід продовжився концертною програмою, присвяченою 99-й річниці з Дня незалежності Республіки Польща. Своє мистецтво дарували глядачам художні колективи Вінницького району, які напередодні брали участь у XVIІІ регіональному фестивалі польської культури «Єднаймось! Радіймо! Співаймо!». Це традиційне мистецьке свято польська спільнота Вінниччини організовує разом з управлінням у справах національностей та релігій облдержадміністрації. Нині його приурочили до 150-ї річниці з дня народження одного з творців польської держави Юзефа Пілсудського.

Віктор СКРИПНИК.

Всі статті рубрики На головну