Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
15.11.2017

Вшанували засновника першого театру

Віктор СКРИПНИК

Пам’ятну дошку, присвячену митцю з польським корінням Пйотру Яксі-Биковському, урочисто відкрили на Вінниччині.
Етнограф, літератор, засновник першого на Поділлі театру (в Кам’янці-Подільському) Якса-Биковський народився у селі Якушинці, неподалік Вінниці. На урочистості прибули побратими з Польщі. Ініціатором встановлення пам’ятної дошки стала ГО «Польсько-Український фундамент Вінниччини». Її керівнику, Ганні Радзіховській, надали право відкрити пам’ятний знак.
Захід продовжився концертною програмою, присвяченою 99-й річниці з Дня незалежності Республіки Польща. Своє мистецтво дарували глядачам художні колективи Вінницького району, які напередодні брали участь у XVIІІ регіональному фестивалі польської культури «Єднаймось! Радіймо! Співаймо!». Це традиційне мистецьке свято польська спільнота Вінниччини організовує разом з управлінням у справах національностей та релігій облдержадміністрації. Нині його приурочили до 150-ї річниці з дня народження одного з творців польської держави Юзефа Пілсудського.

Віктор СКРИПНИК.

Всі статті рубрики На головну