Укр | Рус
Футбол. Дочекаємося до неділі, тоді й підіб’ємо підсумки Затримано адвоката. Отримував дві тисячі <<зелених>> неправомірної вигоди В Ужгороді виявили боєприпас минулої війни На протипожежні заходи Рівненська обласна рада спрямувала більше півтора мільйона гривень На Рівненщині відзначать 15-ту річницю співпраці з польським воєводством На Тернопільщині розгромили табір ромів Голова Верховної Ради України Андрій Парубій виступає з лекцією перед студентами КНУ ім. Т. Шевченка «Століття української революції. Паралелі та уроки» Ірина Геращенко закликала підтримати акції під Посольством РФ в Україні щодо звільнення українських заручників та політв’язнів Кремля та звернулась до представників української діаспори провести подібні заходи поблизу дипломатичних представництв РФ у країнах ЄС та США (відео) Щодо закону про Антикорупційний суд залишилися дві неузгоджені позиції Безпекою школярів опікується... школярик На Луганщині мільйонерів більшає… Санітарний автомобіль для переселенців і не тільки Трагедія на трасі: загинули шестеро осіб Волонтер вражений щирістю українських школярів <<Слобожанський міст>> єднає партнерів
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
14.02.2018

...власні товари виділять спеціальною позначкою

Віктор СКРИПНИК.

«Я люблю своє, вінницьке» — таку назву має проект підтримки продукції вінницьких виробників на регіональному рівні. Ці слова будуть на спеціальній позначці на виробах, представлених на полицях магазинів.

— Простою, як на перший погляд, акцією маємо намір надати можливість вінничанам легко розпізнавати серед товарів у торговельних залах супермаркетів продукцію місцевих виробників, — каже організатор проекту Юрій Меланишен. — Друге наше завдання — сприяти реалізації таких виробів.

Як пояснив співрозмовник, для місцевих підприємств акція безплатна. Точніше, плата за участь у ній символічна — одна гривня. За такі кошти виробники отримають можливість виділити свої товари спеціальною позначкою зі згаданим вище написом. Гасло проекту також зрозуміле — «Голосуйте гривнею за вінницькі бренди!». Проект має часові рамки: дата його завершення — 1 серпня нинішнього року. Організатори проведуть маркетингові дослідження позначених товарів. Зроблять це для того, аби споживачі назвали кращі бренди регіону. Виробників такої продукції нагородять преміями «Обрані бренди». Урочисте нагородження відбудеться у вересні нинішнього року.

Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну