Укр | Рус
Він був добрим будівничим Футбол. Мінімальна перемога «Ворскли» Всі школи у Маріуполі закрили на карантин Українська делегація провела близько 20 зустрічей у Мюнхені Клімкін пояснив, чому не відбулася зустріч у "нормандському форматі" "Північний потік-2" є великим механізмом впливу на ЄС - Волкер Олімпіада. Німці утримують медальне лідерство Міжнародна спільнота має контролювати непідконтрольну територію і кордон - Клімкін Директора "Еліта-центр" та його спільника заарештували на два місяці Футбол. Третя перемога «Сталі» і перша під орудою Костова Президент зустрівся з Міністром оборони США Меттісом Олімпіада. Визначилися ще два чемпіони Олімпіада. Словачка Кузьміна після двох срібніх нагород виборола «золото» Здолбунів: на місці пожежі у квартирі житлового будинку виявлено тіло 22- річного сина власниці Більше 130 патронів, холодну зброю та наркотики вилучили поліцейські Рівненщини за минулий день
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи покладаєте надії на Антикорупційний суд у боротьбі з хабарництвом?

Голосувати

Яка частина вашого сімейного доходу йде на сплату комунальних послуг?

Голосувати
На головну
14.02.2018

...власні товари виділять спеціальною позначкою

Віктор СКРИПНИК.

«Я люблю своє, вінницьке» — таку назву має проект підтримки продукції вінницьких виробників на регіональному рівні. Ці слова будуть на спеціальній позначці на виробах, представлених на полицях магазинів.

— Простою, як на перший погляд, акцією маємо намір надати можливість вінничанам легко розпізнавати серед товарів у торговельних залах супермаркетів продукцію місцевих виробників, — каже організатор проекту Юрій Меланишен. — Друге наше завдання — сприяти реалізації таких виробів.

Як пояснив співрозмовник, для місцевих підприємств акція безплатна. Точніше, плата за участь у ній символічна — одна гривня. За такі кошти виробники отримають можливість виділити свої товари спеціальною позначкою зі згаданим вище написом. Гасло проекту також зрозуміле — «Голосуйте гривнею за вінницькі бренди!». Проект має часові рамки: дата його завершення — 1 серпня нинішнього року. Організатори проведуть маркетингові дослідження позначених товарів. Зроблять це для того, аби споживачі назвали кращі бренди регіону. Виробників такої продукції нагородять преміями «Обрані бренди». Урочисте нагородження відбудеться у вересні нинішнього року.

Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну