Укр | Рус
Хокею на Олімпіадах жити! Проект закону S.3336 «Акт про захист Америки від кремлівської агресії-2018», внесений на розгляд Сенату, передбачає чітко визначений перелік санкцій проти російських установ та фізичних осіб, які має затвердити президент США 15 серпня відбудеться засідання робочої підгрупи з напрацювання змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності досудового розслідування Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Сенцов у передкритичному стані Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до поранення жителя села Зносичі Футбол. «Брага» перед домашнім матчем із «Зорею» зазнала втрати Ювелірні крадії зі столиці постануть перед рівненським судом Дорога до бункера стане сучасною Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій об'єднають зусилля заради бранців Кремля Російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала у колонії в Лабитнангі українського режисера Олега Сенцова, що тримає голодування. За його словами, стан здоров'я у нього зараз «передкритичний» Олег Сенцов, російські ліберали та імперська гебня Житло - пільговикам Екстремальна спека до 2050 року накриє майже тисячу міст В анексованому Криму у заарештованого фігуранта «справи українських диверсантів» Володимира Дудки погіршився стан здоров'я - почалися проблеми з серцем
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
14.02.2018

...власні товари виділять спеціальною позначкою

Віктор СКРИПНИК.

«Я люблю своє, вінницьке» — таку назву має проект підтримки продукції вінницьких виробників на регіональному рівні. Ці слова будуть на спеціальній позначці на виробах, представлених на полицях магазинів.

— Простою, як на перший погляд, акцією маємо намір надати можливість вінничанам легко розпізнавати серед товарів у торговельних залах супермаркетів продукцію місцевих виробників, — каже організатор проекту Юрій Меланишен. — Друге наше завдання — сприяти реалізації таких виробів.

Як пояснив співрозмовник, для місцевих підприємств акція безплатна. Точніше, плата за участь у ній символічна — одна гривня. За такі кошти виробники отримають можливість виділити свої товари спеціальною позначкою зі згаданим вище написом. Гасло проекту також зрозуміле — «Голосуйте гривнею за вінницькі бренди!». Проект має часові рамки: дата його завершення — 1 серпня нинішнього року. Організатори проведуть маркетингові дослідження позначених товарів. Зроблять це для того, аби споживачі назвали кращі бренди регіону. Виробників такої продукції нагородять преміями «Обрані бренди». Урочисте нагородження відбудеться у вересні нинішнього року.

Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну