Укр | Рус
Глава держави: Мир з урахуванням національних інтересів України - це перемога, повернення української території, звільнення бранців Кремля і вихід на наші кордони Під час судилища українські моряки вели себе як герої, - Ірина Геращенко Іноземна держава не повинна втручатися в діяльність церкви. Не може українська церква керуватися з Москви - Президент у Борисполі Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пропонує розглядати щотижня в парламенті хоча б один податковий законопроект «Щедрував я у Солохи»: нова п'єса аматорського театру м. Умань Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Днем кіборгів Молитва, що кличе творити добро Гранату виявили і знешкодили Визначили лауреатів обласної літературної премії імені Євгена Маланюка Для інклюзивного навчання -- ексклюзивний автобус Аліментники сплатили рекордну суму Фальсифікат продавали у барах і кафе Проти наркореклами -- фарба та щітка Доставка відправлень забезпечена Прикарпаття зазнало великої втрати -- помер книговидавець Володимир Карий
Загрузка...
На головну
14.02.2018

...власні товари виділять спеціальною позначкою

Віктор СКРИПНИК.

«Я люблю своє, вінницьке» — таку назву має проект підтримки продукції вінницьких виробників на регіональному рівні. Ці слова будуть на спеціальній позначці на виробах, представлених на полицях магазинів.

— Простою, як на перший погляд, акцією маємо намір надати можливість вінничанам легко розпізнавати серед товарів у торговельних залах супермаркетів продукцію місцевих виробників, — каже організатор проекту Юрій Меланишен. — Друге наше завдання — сприяти реалізації таких виробів.

Як пояснив співрозмовник, для місцевих підприємств акція безплатна. Точніше, плата за участь у ній символічна — одна гривня. За такі кошти виробники отримають можливість виділити свої товари спеціальною позначкою зі згаданим вище написом. Гасло проекту також зрозуміле — «Голосуйте гривнею за вінницькі бренди!». Проект має часові рамки: дата його завершення — 1 серпня нинішнього року. Організатори проведуть маркетингові дослідження позначених товарів. Зроблять це для того, аби споживачі назвали кращі бренди регіону. Виробників такої продукції нагородять преміями «Обрані бренди». Урочисте нагородження відбудеться у вересні нинішнього року.

Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну