Укр | Рус
Для зручностей пенсіонерів прифронтових територій Що треба зробити, щоб твою продукцію купували? У скансені одночасно -- дві виставки: персональна й благодійна У Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин відбулася робоча зустріч з посадовими особами Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини та Посольства ФРН в Україні Теніс. Відомо, з ким зіграє Світоліна на груповому етапі в Сінгапурі А.Парубій: «Важливим питанням нинішнього тижня було ухвалення в першому читанні проекту Державного бюджету України на наступний рік» Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії МЗС Німеччини М.Зібертом Хризантеми "вийшли на бал" У Костополі на Рівненщині поліцейські виявили склад із наркотичними препаратами Тінізація ринку нафтопродуктів спонукає правоохоронців активізуватись Найкращі яблука -- перевірені часом У пісні мамина вишня ніколи не відцвітає... Гроші для шкільного ліфту надходять звідусіль Лицарський турнір на честь Героя Для зручностей пенсіонерів прифронтових територій
Загрузка...
На головну
12.06.2018

У ФРН призупинено продаж Porsche

Наталія ПИСАНСЬКА

Виробник дорогих спортивних автомобілів Porsche зупинив на невизначений термін продаж нових машин у Німеччині та інших країнах ЄС. Причина такого рішення — запровадження у Євросоюзі нових, жорсткіших стандартів контролю моторних вихлопів і витрат палива.
Ці стандарти WLTP і RDE набудуть чинності у вересні. Двигуни сучасних моделей Porsche не відповідають їм за рівнем шкідливих речовин та вуглекислого газу у вихлопах, так само, як і за зменшенням витрат палива.
Період переоснащення і доведення до стандартів займе немало часу. Сертифіковані дилери надають своїм клієнтам інформацію, що купівля нових моделей Cayenne та Panamera можлива не раніше, ніж у березні наступного року. А щодо актуальних варіантів моделі Porsche 911 конкретні терміни навіть не вказуються. Представники компанії щодо цього небагатослівні: можлива пропозиція до кінця літа, але вона вкрай обмежена.
Дуже нетерплячі фанати Porschе можуть придбати машину вже зараз. Але вона буде із залишків моделей, які «застаріли». Утім, вони цілком нові, за винятком системи очищення вихлопів. Допуск таких машин до руху із вересня буде проблемним — через невідповідність новим стандартам. Це означає, що доведеться або дооснащувати авто до класу чистоти Euro 6d-Temp, або дочекатися, поки в продаж надійдуть уже не просто нові, а «нові нові» машини із серійним оснащенням цього екологічного класу.

Берлін.

Всі статті рубрики На головну