Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
12.06.2018

У ФРН призупинено продаж Porsche

Наталія ПИСАНСЬКА

Виробник дорогих спортивних автомобілів Porsche зупинив на невизначений термін продаж нових машин у Німеччині та інших країнах ЄС. Причина такого рішення — запровадження у Євросоюзі нових, жорсткіших стандартів контролю моторних вихлопів і витрат палива.
Ці стандарти WLTP і RDE набудуть чинності у вересні. Двигуни сучасних моделей Porsche не відповідають їм за рівнем шкідливих речовин та вуглекислого газу у вихлопах, так само, як і за зменшенням витрат палива.
Період переоснащення і доведення до стандартів займе немало часу. Сертифіковані дилери надають своїм клієнтам інформацію, що купівля нових моделей Cayenne та Panamera можлива не раніше, ніж у березні наступного року. А щодо актуальних варіантів моделі Porsche 911 конкретні терміни навіть не вказуються. Представники компанії щодо цього небагатослівні: можлива пропозиція до кінця літа, але вона вкрай обмежена.
Дуже нетерплячі фанати Porschе можуть придбати машину вже зараз. Але вона буде із залишків моделей, які «застаріли». Утім, вони цілком нові, за винятком системи очищення вихлопів. Допуск таких машин до руху із вересня буде проблемним — через невідповідність новим стандартам. Це означає, що доведеться або дооснащувати авто до класу чистоти Euro 6d-Temp, або дочекатися, поки в продаж надійдуть уже не просто нові, а «нові нові» машини із серійним оснащенням цього екологічного класу.

Берлін.

Всі статті рубрики На головну