Укр | Рус
Футбол. Крижаний душ на голови гравців і тренерів збірної України Футбол. Українські арбітрі судитимуть матч Ліги націй УЄФА Футбол. Українці в меншості зіграли внічию з грузинами Зведення станом на 18:00 16 листопада 2018 року На жаль, є один трьохсотий... Майже чверть мільйона гривень на премії обдарованим учням Рівненщини В Ужгороді стартувало «Закарпатське божоле» Число абонентів мобільного зв'язку перевищує кількість мешканців Відремонтована дорога - комфорт і безпека Бокс як запорука сили Нарешті скресне крига на «мертвій» дорозі? Польща не підтримує винесення Угорщиною двосторонніх питань з Україною на глобальний рівень стратегічної співпраці в рамках НАТО Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що прогрес в українсько-польському історичному діалозі є попри спроби радикальних сил шляхом провокацій посварити народи Брифінг Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Профорієнтаційний проект «Знай і люби свій край» у Вараші
Загрузка...
На головну
12.07.2018

Фестиваль юних талантів: нагородили усіх

Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ, Василь НИТКА

У Міжгір’ї завершився XV міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я».

На фестивалі розкриваються таланти.

Географія його учасників-стаціонарників надзвичайно широка: честь відділень Міжнародної академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) обстоювала молодь Закарпаття, Львівщини, Рівненщини, Полтавщини, Одещини, Донеччини... Заочниками виявили бажання стати юнаки і дівчата з Франції, Польщі, США... Аби взяти участь у конкурсному змаганні під час фінальної фази, що останні десять років проводиться на базі Міжгірського професійного ліцею, скажімо, у Львові довелося провести кастинг, бо охочих виявилося понад сто. Нинішній фест був багатий на події. Приміром, у світ вийшла п’ята за ліком книга-альманах із літературними та мистецькими творами юні, безпосередньо у дні роботи фестивалю було випущено ювілейний 200-й номер газети «Сузір’я-фест», що отримала статус всеукраїнського періодичного видання. Молодь не тільки творила і змагалася, а й змістовно відпочивала у чарівному краї.
Не лише переможців і призерів, а й усіх учасників конкурсу удостоїли відзнак. Нагороди отримали і дорослі, хто турбується про підростаюче покоління.

На знімку: заключні акорди «Рекітського сузір’я».

Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ, Василь НИТКА.
Фото Василя ПИЛИПЧИНЦЯ.

Всі статті рубрики На головну