Укр | Рус
Футбол. Київське «Динамо» оприлюднило заявку на сезон-2018/2019 Польські активісти провели в неділю під посольством Росії у Варшаві флешмоб, спрямований проти путінського режиму і з вимогою звільнення українських та інших політв'язнів в РФ Президент ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2018» Термін експлуатації енергоблоку №3 РАЕС продовжено на 20 років Столичний фунікулер закривають до 23 серпня Антимонопольний комітет перевірить рекламу Lifecell Зонд Juno виявив вулкан на супутнику Юпітера Справа про держзраду: у суді підрахували, скільки засідань проігнорував Янукович Ріпак у пріоритеті Президент України зустрівся з Головнокомандувачем Збройними Силами США в Європі генералом Кертісом Скапаротті Ми знаходимось на східному фланзі НАТО і спільно захищаємо Європу - Президент на навчаннях «Сі Бриз-2018» Президент США Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі Лікарі у ростовському СІЗО фактично намагаються убити незаконно ув’язненого кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку, заявляючи, що ін’єкції глюкози означатимуть припинення голодування Президент: Підвищення взаємосумісності українських ВМС із морськими силами країн НАТО дозволить відновити дієздатність нашої морської оборонної компоненти Військово-стратегічна обстановка в Чорноморському регіоні є дуже напруженою - Президент під час навчань «Сі Бриз-2018»
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
12.07.2018

Фестиваль юних талантів: нагородили усіх

Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ, Василь НИТКА

У Міжгір’ї завершився XV міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я».

На фестивалі розкриваються таланти.

Географія його учасників-стаціонарників надзвичайно широка: честь відділень Міжнародної академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) обстоювала молодь Закарпаття, Львівщини, Рівненщини, Полтавщини, Одещини, Донеччини... Заочниками виявили бажання стати юнаки і дівчата з Франції, Польщі, США... Аби взяти участь у конкурсному змаганні під час фінальної фази, що останні десять років проводиться на базі Міжгірського професійного ліцею, скажімо, у Львові довелося провести кастинг, бо охочих виявилося понад сто. Нинішній фест був багатий на події. Приміром, у світ вийшла п’ята за ліком книга-альманах із літературними та мистецькими творами юні, безпосередньо у дні роботи фестивалю було випущено ювілейний 200-й номер газети «Сузір’я-фест», що отримала статус всеукраїнського періодичного видання. Молодь не тільки творила і змагалася, а й змістовно відпочивала у чарівному краї.
Не лише переможців і призерів, а й усіх учасників конкурсу удостоїли відзнак. Нагороди отримали і дорослі, хто турбується про підростаюче покоління.

На знімку: заключні акорди «Рекітського сузір’я».

Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ, Василь НИТКА.
Фото Василя ПИЛИПЧИНЦЯ.

Всі статті рубрики На головну