Українські спортсмени з першого і до останнього дня ігор успішно боролися за нагороди.

Веслувальний слалом. Українка Вікторія Ус у фіналі веслування на байдарці-крос у каное-слаломі посіла перше місце.

Золота медаль Вікторії стала для України 21-ю вищою нагородою в Кракові і повернула нашу команду на третю позицію у загальному медальному заліку.

Бокс. Знаменитий український боксер Олександр Хижняк виграв титул чемпіона в категорії до 80 кг. У фіналі полтавчанин упевнено переміг хорватського боксера Габріеля Веочича. У другому раунді рефері зупинив бій і зафіксував дострокову перемогу українця. Його суперник кілька разів побував у нокдауні.

Олександр Хижняк ще став єдиним українським боксером, якому вдалося відібратися на Олімпійські ігри-2024.

Кікбоксинг. Срібним призером став 27-річний Тимур Бриков. Він посів друге місце в розділі фул-контакт у ваговій категорії до 75 кг, поступившись у фіналі представнику Грузії Луці Шоніа (0:3).

Артем Мельник (до 86 кг) виборов бронзову медаль у повному контакті. У півфіналі в напруженому поєдинку він мінімально поступився іспанцю Мугаммеду Гамбі (1:2).

Пляжний футбол. Жінки. У фіналі зустрілися збірні України та Іспанії. Двічі наші дівчата вели перед, але суперниці щоразу відігрувалися. В основний час нічия — 2:2. Овертайм не визначив сильнішого, а в серії пенальті поталанило іспанкам — 5:4. Наша збірна «срібна».

Підсумковий медальний залік ІІІ Європейських ігор (топ-10).

1. Італія — 100 нагород (35 золотих, 26 срібних 39 бронзових).