4 серпня.

«Оболонь» — «Динамо». 2:4 (на знімку). Київ «Оболонь Арена». Рефері — Юрій Іванов (Макіївка). Голи: Черненко, 44, Карась, 51 — Ванат, 20, Ярмоленко, 31 (п), 77 (п), Буяльський, 45+5. Вилучено Грушу («Оболонь», 73, друге попередження).

5 серпня.

«Минай» — ЛНЗ. 0:3. Минай. «Минай Арена». Рефері — Роман Блавацький (Львів). Голи: Бойко, 45, Прядун, 53, Наумець, 78.
«Олександрія» — «Металіст 1925». 1:0. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері — Володимир Новохатній (Черкаська область). Гол: Шулянський, 38.

6 серпня.

«Дніпро-1» — «Полісся». 2:1. Ужгород. «Авангард». Рефері — Денис Шурман (Київська область). Голи: Піхальонок, 62, Бабенко, 90+1 — Янаков, 88 (п). Вилучено Кушніренка («Полісся», 20, пряма червона картка).

«Зоря» — «Кривбас». 1:3. Київ. «Лівий Берег». Рефері — Микола Балакін (Київська область). Голи: Антюх, 4 (п) — Луньов, 42 (п), Приходько, 57, Дебелко, 90+5. На 88-й хвилині Хомченовський («Кривбас») не реалізував пенальті (поперечина). Вилученно Гулька («Зоря», 72, друге попередження).

«Колос» — «Чорноморець». 2:0. Ковалівка. «Колос». Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків). Голи: Велетень, 77, Цуріков, 88.

«Рух» — «Ворскла». 4:1. Львів. «Арена Львів». Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Климчук, 37 (п), 58, Притула, 70, Павлюк, 81 (а/г) — Скляр, 10.

«Динамо» — 6 очок, «Рух» — 6, «Олександрія» — 6, «Колос» — 4, «Шахтар» — 4, «Чорноморець» — 3, «Дніпро-1» — 3, «Кривбас — 3, «Полісся» — 3, ЛНЗ — 3, «Оболонь» — 1, «Верес» — 1, «Металіст 1925» — 0, «Зоря» — 0, «Ворскла» — 0, «Минай» — 0.

У другому турі національного чемпіонату було що подивитися. Майже всі поєдинки відзначалися гострим протистоянням. Почалося з того, що чинний чемпіон «Шахтар» зіграв унічию в Рівному з «Вересом» (1:1).

Драматичним із закрученим сценарієм було київське дербі — з двома пенальті і вилученням. «Оболонь» чинила гідний опір «Динамо». У цьому поєдинку Андрій Ярмоленко забив свій 100-й м’яч у чемпіонатах України і розпочав другу сотню.

Перший матч без Довбика зіграли дніпряни. Перемогли вони житомирян завдяки великому везінню. А найкращий бомбардир УПЛ і «Дніпра-1» тепер виступатиме в іспанській «Жироні» разом із колегою по збірній України Циганковим. Довбик підписав із каталонцями 5-річний контракт.

Варто звернути увагу на потужний старт «Руху», котрий здобув другу перемогу. «Ворсклу» львів’яни, як кажуть, розібрали на гвинтики. Хоча в першому таймі була рівна боротьба. А після перерви полтавській команді мов хтось наврочив.