12 серпня. «Чорноморець» — «Оболонь». 2:0. Одеса. «Чорноморець». Рефері — Дмитро Панчишин (Харків). Голи: Васильєв, 15, Ономіго, 62. Вилучено — Карася («Оболонь», 48, друге попередження), Кузика («Чорноморець», 72, друге попередження), Салюка («Чорноморець», 79, пряма червона картка).

«Полісся» — «Рух». 0:1. Житомир. «Полісся». Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя). Гол: Квасниця, 90.

«Колос» — «Верес». 2:0. Ковалівка. «Колос». Рефері — Андрій Коваленко (Полтава). Голи: Безбородько, 25, Оріховський, 71.

13 серпня. «Минай» — «Дніпро-1». 1:1. Минай. «Минай Арена». Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький). Голи: Твердохліб, 89 — Бланко, 90+3 (п). На 82-й хвилині Бабенко («Дніпро-1») не реалізував пенальті (воротар).

Вилучено Сарапія («Дніпро-1», 50, пряма червона картка).

«Ворскла» — «Зоря». 1:2. Полтава. «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса). Голи: Родрігес, 67 — Герреро, 4, Лжордан, 78.

«Кривбас» — ЛНЗ. 2:0. Кривий Ріг. «Гірник». Рефері — Олександр Кальонов (Івано-Франківськ). Голи: Бескоровайний, 38, Задерака, 83.

На вчорашній ранок турнірна таблиця мала такий вигляд:

«Чорноморець» заслужено виграв свій поєдинок — відзначився двічі і мав ще кілька моментів. Обидва забиті м’ячі були, мов близнюки. Господарі завдавали небезпечних ударів по воротах гостей, але голкіпер киян Федорівський майстерно парирував ті «постріли». Однак «моряки» вправно діяли на добиванні. Оборона «пивоварів», як то кажуть, гав ловила...

Гравець «Руху» Квасниця, перебуваючи на куті воротарського майданчика, завершив подачу з лівого флангу від Климчука.

Поталанило? Либонь, так — «Рух» вийшов у лідери чемпіонату, здобув три перемоги на старті чемпіонату — дев’ять очок. Це вже несподіванка, а для команди і її прихильників — дуже приємна.

Завдяки перемозі над рівнянами «Колос» набрав сім очок у трьох поєдинках і вийшов на друге місце в турнірній таблиці.
Дніпрянин Сарапій збив закарпатця Твердохліба біля входу до карного майданчика. І гості залишилися в меншості майже на цілий тайм. Однак «Минай» не скористався цією форою майже до завершення основного часу.

Утім, найгостріші події припали саме на завершальну частину поєдинку. Нагоду відкрити рахунок дістали гості. Але пенальті, призначене у ворота «Миная», Бабенко не реалізував — не зміг переграти досвідченого Бандуру.

А от Твердохліб вивів закарпатців уперед на 89-й хвилині. З двох спроб він пробив Кінарейкіна. Запахло сенсацією. Однак дніпряни заробили ще одне пенальті вже в доданий час і скористалися шансом.

«Ворскла» і «Зоря» програли в стартових поєдинках нового чемпіонату. Полтавчани перед цим провели лише матч (ще один із «Дніпром-1» у першому турі перенесено).

Перевага гостей була досить помітною. У першому таймі вони створили низку моментів, але реалізували лише один — на перших хвилинах. Після відпочинку господарі додали, зрівняли рахунок, однак на більше їх не вистачило. А «Зоря» доволі швидко знову вийшла вперед, і своїм вона вже не поступилася...