Кульова стрільба. Баку (Азербайджан). Чемпіонат світу-2023.
Ще п’ять медалей покладено до скарбнички збірної України. Усі нагороди здобуті в стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені зі змінною швидкістю на 10 метрів.
В особистих змаганнях серед чоловіків на подвійний п’єдестал зійшли Денис Баблюк, який став чемпіоном, та Ігор Кізима — срібний призер. І разом з Данилом Даніленком вони святкували перемогу в командній першості.
Бронзовою медалісткою в індивідуальному заліку серед жінок стала Валентина Гончарова. Разом із Галиною Авраменко та Вікторією Рибоваловою вона також показала другий результат у команді.

Перший великий старт після ЧС

Легка атлетика. Цюрих (Швейцарія). Тут 31 серпня відбудеться етап Діамантової ліги.
Це буде перший великий старт після нещодавнього чемпіонату світу. Україну представлятиме одна з медалісток ЧС — Марина Бех-Романчук.
Марина змагатиметься у секторі потрійного стрибка, в якому вона здобула «срібло» ЧС-2023. Головною конкуренткою українки у Швейцарії буде Юлімар Рогас із Венесуели, яка з результатом 15.08 метра виграла «золото» ЧС-2023. Вона обійшла Бех-Романчук на вісім сантиметрів.
Жіночі змагання у потрійному стрибку у Цюриху розпочнуться у четвер, 31 серпня, о 19:22 за київським часом.

Нічийне завершення

Футбол. Чемпіонат УПЛ. 45-й тур. 28 серпня.
«Оболонь» — «Кривбас». 0:0. Київ. «Оболонь-Арена». Рефері — Катерина Монзуль (Харків).
1. «Шахтар» — 11 очок; 2. «Рух» — 10; 3. «Полісся» — 9; 4. «Чорноморець» — 9; 5. «Кривбас» — 8;
6. «Колос» — 8; 7. «Олександрія» — 7; 8. «Динамо» — 6; 9. «Металіст 1925» — 6; 10. «Ворскла» — 6;
11. «Зоря» — 5; 12. «Оболонь» — 5; 13. «Дніпро-1» — 4; 14. ЛНЗ — 3; 15. «Минай» — 2; 16. «Верес» — 1.
Це був завершальний поєдинок туру. Командам не вдалося забити жодного м’яча. Хоча кожна створила чимало моментів.
Отже, поєдинок відзначався гостротою і бойовитістю. А от реалізація шкутильгала в обох суперників.
Після цього туру у відставку подав тренер луганської «Зорі» серб Ненад Лалатович. Нагадаємо, що його команда зіграла в гостях з «Минаєм» (1:1).

Визначився можливий суперник Усика

Бокс. Чемпіон WBA, WBO, IBO та IBF у суперважкій вазі Олександр Усик (21-0, 14 КО) боксуватиме з обов’язковим претендентом на титул IBF хорватом Філіпом Грговичем (16-0, 13 КО), якщо не вийде організувати бій із чемпіоном WBC британцем Тайсоном Ф’юрі (33-0-1, 24 KO).
Про це заявив менеджер українця Егіс Клімас (литовець з американським паспортом).
«Гргович — наш обов’язковий претендент, але якщо ми зможемо отримати об’єднавчий бій із чемпіоном WBC Тайсоном Ф’юрі, то підемо на це. Якщо не вийде, то Гргович буде наступним», — сказав Клімас.