20 жовтня. «Оболонь» — «Зоря». 2:4. Київ. «Оболонь-Арена». Рефері — Ігор Пасхал (Херсон). Голи: Суханов, 20, 28 (п) — Герреро, 5, 38, Батагов, 74, Антюх, 88 (п).
«Металіст 1925» — «Кривбас». 1:3. Київська область. «Лівий Берег». Рефері — Олександр Шандор (Львів). Голи: Вачіберадзе, 39 — Задерака, 3, 68, Кожушко, 32.
21 жовтня. «Чорноморець» — «Минай». 3:0. Одеса. «Чорноморець». Рефері — Володимир Новохатній (Черкаська область). Голи: Штогрін, 19, 68, Кузик, 81.
«Шахтар» — ЛНЗ. 3:0. Львів. «Арена Львів». Рефері — Катерина Монзуль (Харків). Голи: Сікан, 20, Келсі, 84, 90.
«Олександрія» — «Колос». 0:1. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків). Гол: Лучкевич, 45+1. Вилучено Попова («Колос», 53, пряма червона картка).
22 жовтня. «Верес» — «Рух». 2:5. Рівне. «Авангард». Рефері — Олександр Омельченко (Слов’янськ). Голи: Аугушту, 82, Балан, 89 — Теслюк, 13, Климчук, 33, Пастух, 65, 85, Квасниця, 88.
«Ворскла» — «Полісся». 0:3. Полтава. «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Рефері — Ярослав Козик (Мукачево). Голи: Кушніренко, 37 (п), Макуана, 54, Шастал, 90+1. Вилучено Хрипчука («Ворскла», 90, пряма червона картка).
«Динамо» — «Дніпро-1». 0:1. Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький). Гол: Гуцуляк, 13.
16. «Минай» 0 4 7 6 — 21 4

Лише на 75-й хвилині гравець «Шахтаря» Келсі з’явився на полі. Він замінив Сікана, котрий відкрив рахунок у матчі, і прийняв у нього символічну гольову естафету. Венесуелець відзначився дублем і довів рахунок матчу до солідного.

Варто відзначити, що «гірники» провели перший поєдинок під орудою виконувача обов’язків тренера Даріо Срни.

Перший тайм на «Оболонь-Арені» не міг не сподобатися. Адже було багато боротьби, гострих комбінацій і головне — чотири забиті м’ячі. Причому зробили це тільки два виконавці — Суханов і Герреро візначилися дублями. Після перерви градус протистояння не знизився. Однак більше поталанило луганцям, які знову вийшли вперед. А потім ще раз про себе нагадав Герреро. Ні, він не зробив хет-трик, а увірвався в карний майданчик господарів, де його збив воротар Рибка.

Пенальті реалізував Антюх.

Підопічні Юрія Вернидуба криворіжці відкрили рахунок ще на 3-й хвилині зустрічі з харків’янами. Невдовзі «Кривбас» подвоїв перевагу. По перерві гості тероризували суперника швидкими контратаками, але харків’яни встигали гасити пожежу біля власних воріт. Лише на 68-й хвилині гості зуміли зламати захист опонента — Задерака забив удруге. Тепер він зрівнявся з динамівцем Буяльським у бомбарирських перегонах — на рахунку обох по 6 влучень.

«Олександрія» не знала перемог вісім матчів поспіль. Востаннє підопічні Ротаня перемагали «Металіст 1925» (1:0) ще 5 серпня. У «Колоса» ситуація також не з простих. Крайня звитяга датується 12 серпням. Тоді клуб із Ковалівки переграв «Верес» (2:0). У першому таймі команди показали серйозну боротьбу. «Олександрія» діяла трохи гостріше, але забити вдалося гостям перед самою перервою. Гравець господарів Мартинюк вибив м’яча прямо у ноги Лучкевичу, який скористався несподіваним шансом. По перерві «Колос» залишився у меншості. Попов отримав пряму червону за фол проти Логінова. Підопічні Ротаня пресингували гостей, щоб вирвати бодай нічию. Однак часу забракло.

Львів’яни з великим рахунком перемогли «Верес». Підопічні Віталія Пономарьова традиційно додали в другому таймі, але створили собі комфортну перевагу в рахунку ще до перерви.

Це був 40-й матч полтавської команди під орудою Віктора Скрипника, однак він завершився поразкою господарів із великим рахунком. А от підопічні Юрія Калитвинцева свого наставника порадували — для нього то був 150-й поєдинок в УПЛ як гравця і тренера.

Після невдачі в Житомирі кияни програли і вдома. «Динамо» пропустило швидкий гол і вкрай невдало провело перший тайм. Господарі грали першим номером, але користі з того жодної. Адже вони розігрували м’яч біля карного майданчика гостей, але по воротах... не били. І після перерви на полі мало що змінилося. «Динамо», схоже, знову опинилося в кризовій ситуації.