10 листопада. «Колос» — «Минай». 2:0. Ковалівка. «Колос». Рефері — Роман Блавацький (Львів). Голи: Мілько, 18, Бурда, 35.

11 листопада. «Оболонь» — «Ворскла». 0:1. Київ. «Оболонь-Арена». Рефері — Крістіна Козорог (Київська область). Гол: Степанюк, 67 (п).

«Полісся» — «Металіст 1925». 2:1. Житомир. Стадіон «Центральний». Рефері — Ярослав Козик (Мукачево). Голи: Шастал, 65, Грицук, 82 (п) — Юсов, 14.

«Олександрія» — «Верес». 1:0. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері — Олександр Солов’ян (Київ). Гол: Безерра, 82.

12 листопада. «Кривбас» — «Динамо». 0:2. Голи: Ванат, 8, Караваєв, 27.

«Кривбас»: Кліщук, Понєдєльнік, Стецьков, Бескоровайний, Дібанго, Бізімана, Приходько (Рябов, 18), Ілич, Кузик (Прінс, 86), Задерака (Вакулко, 74), Жан По. Тренер — Юрій Вернидуб.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Попов, Дячук, Дубінчак, Бражко, Шепелєв (Андрієвський, 80), Царенко (Буяльський, 80), Караваєв (Малиш, 90+1), Беніто (Кабаєв, 46), Ванат (Супряга, 88).

Тренер — Олександр Шовковський.

Вилучено Бескоровайного (12, пряма червона картка).

Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Кривий Ріг. «Гірник».

«Зоря» — ЛНЗ. 1:2. Львів. «Скіф». Рефері — Софія Причина (Львів). Голи: Алефіренко, 88 — Пасіч, 6, 89.

«Чорноморець» — «Рух». 2:3. Одеса. «Чорноморець». Рефері — Андрій Коваленко (Полтава). Голи: Дідик, 28 (а/г), Бадібанга, 58 — Пастух, 9, Таллес,72 (п), Плюман, 87. Вилучено Гучека («Чорноморець», 69, гра рукою у своєму карному майданчику).

«Шахтар» — «Дніпро-1» (на знімку). 1:3. Голи: Сікан, 5 — Сарапій, 41, Гуцуляк, 52, Лєднєв, 56.

«Шахтар»: Різник, Конопля (Гочолеішвілі, 60), Бондар, Ракицький (Азаров, 60), Матвієнко, Степаненко (Келсі, 70), Зубков (Кащук, 84), Криськів, Судаков, Невертон (Егіналду, 71), Сікан.

Тренер — Маріно Пушич.

«Дніпро-1»: Волинець, Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко, Бабенко, Рубчинський, Гуцуляк, Піхальонок (Кравець, 90+3), Лєднєв (Горбунов, 87), Філіппов (Вітіньо, 73). Тренер — Юрій Максимов.

Рефері — Микола Балакін (Київська область).

Львів. «Арена Львів».

Усі поєдинки туру прохідними не назвеш. У кожному були інтрига, гострота, пристрасті. Але особлива увага була до двох матчів. В одному зустрічалися лідер чемпіонату на момент протистояння і знаменитий клуб, в іншому — претенденти на медалі.

Поєдинок у Кривому Розі через повітряну тривогу на Дніпропетровщині розпочався хвилин на 40 пізніше. Це був перший матч динамівців без Мірчі Луческу, з новим наставником Олександром Шовковським. Одразу зазначимо, що дебют тренера виявився вдалим. Як і очікувалося, футболісти «Кривбасу» налаштувалися дати бій іменитому супернику. Але на ділі поєдинок приніс їм суцільні розчарування. Либонь, як кажуть, перегоріли хлопці. Кияни швидко відкрили рахунок. Вправно зіграв Ванат. А через чотири хвилини на господарів чекав ще один удар. Вони залишилися в меншості. Капітан криворіжців Бескоровайний отримав пряму червону картку за фол проти Ваната, який виходив віч-на-віч із воротарем. Минуло небагато часу, як Караваєв подвоїв перевагу столичного клубу. Він із легкістю пробив потужно і точно. В принципі, справу було зроблено. Хоч треба було дограти перший тайм і провести другий.

«Шахтар» одразу заволодів ініціативою і швидко забив. І продовжував диктувати умови. Але перед перервою дніпряни зрівняли рахунок. Сарапій, якого ніхто не опікав у районі воротарського майданчика, вразив ціль. Одразу після перерви дніпряни вийшли вперед. Гуцуляк влучив у дальню «дев’ятку». Потім Лєднєв заробив штрафний у центральній зоні перед карним майданчиком і сам виконав удар — закрутив м’яч під ліву стійку. Отже, дніпряни після перерви перевернули гру з ніг на голову. Перемога вивела підопічних Юрія Максимова в лідери чемпіонату.