Команда територіальної громади села Солонка Пустомитівського району (Львівська область) стала переможцем Всеукраїнських фінальних змагань серед спортивних колективів сільських і селищних рад «Краще спортивне село України 2014 року», що відбулися на Вінниччині.
На змагання прибули команди з усіх регіонів, крім Криму й Донеччини. Колективи мірялися силами у спорткомплексі «Колос». Тут на Вінниччині традиційно організовують турніри серед колективів сільських і селищних громад 15 останніх років. Торік переможцем змагань «Краще спортивне село України» стала команда з села Северинівка Жмеринського району. Цього разу северинівцям вдалося закріпитися тільки на сьомій сходинці. Друге місце у нинішніх фінальних поєдинках дісталося спортсменам із села Хомутець Миргородського району Полтавщини, третьою фінішувала команда села Великий Дальник Біляївського району Одещини.