Укр | Рус
Рівненська АЕС у 2017 році виконала основні виробничі завдання Ділянки є, а зиску немає Льотчик-герой Волошин не залишив передсмертної записки Футбол. Збірна починає підготовку Закарпатці віддали шану полеглим на Верецькому перевалі захисникам Карпатської України Художня гімнастика. Було справжнє свято краси і грації Громада береться за смітники Канадського підполковника відзначили орденом св. Юрія Застрелився Народний Герой України, в. о. директора скандального миколаївського аеропорту Владислав Волошин Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається на якнайшвидше ухвалення законопроекту щодо охорони органів державної влади - щоб депутати проходили через металошукач і залишали зброю Затримали голову райадміністрації Львова Басейн знову з водою і... фонтаном дитячих емоцій У Львові -- прем'єра комедії "За двома зайцями" Наслідки снігових вітровіїв ліквідовано Знищено кілометри лісосмуг
Загрузка...
Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати
На головну
12.08.2017

Нагороджуватимуть бійців і волонтерів

Віктор СКРИПНИК

Дві відзнаки з однаковою назвою «Патріот Вітчизни» запропонували запровадити обласній владі Вінниччини представники низки громадських організацій. Одна з них — для нагородження захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення АТО в Донецькій та Луганській областях, друга — для волонтерів, керівників та працівників підприємств, установ та організацій, які добровільно здійснювали волонтерську діяльність на сході. Рішення ухвалили після розмови за круглим столом.
Окрім активістів, більшість з яких представляла ГО учасників АТО та волонтерів, у ній взяли участь заступник голови Вінницької облради Михайло Кременюк та заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керівник відділу допомоги учасникам АТО ОДА Андрій Грачов. Представник громадської ради при ОДА Олег Горобець насамперед запитав, чи доцільна така відзнака. Присутні одностайно підтримали її запровадження. Вручати її пропонують 24 серпня до Дня Незалежності та 14 жовтня до Дня захисника Вітчизни.
— Прийняте активістами рішення має пройти обговорення на засіданні постійних комісій депутатів облради, — уточнив Михайло Кременюк. — Якщо будуть позитивні висновки, питання винесуть на сесію облради. За інформацією обласної влади, на території Вінниччини нараховується 15 тисяч учасників бойових дій на сході держави, а волонтерів — ще більше.

Всі статті рубрики На головну