Укр | Рус
У Львівській галереї мистецтв зник 621 цінний експонат Україну засипле снігом У двох регіонах Італії проходить референдум щодо розширення автономії Прикордонники зловили убивцю На території Окремого полку Президента України відкрили стадіон та пройшло футбольне змагання ОБСЄ: Бойовики проводять навчання та тримають зброю там, де це заборонено В Україні позбавлятимуть статусу учасника бойових дій: назвали умови Важка атлетика. 21-річна українка Анастасія Лисенко – найсильніша дівчина Європи! ДТП в Харкові: статус водія Touareg може змінитися Десятеро незламних вийдуть на марафон У Канаді сталися сутички між противниками Трюдо і антифашистами Віце-прем'єр РП вшанує пам'ять розстріляних поляків на Биківнянських могилах Максим Коваль: «Кістками ляжемо, щоб не програти, і нічия нас також не влаштує» У Словенії почалися президентські вибори Нацгвардійці затримали поплічницю "ЛНР"
загрузка...
Голосування
На вашу думку, протестні акції під Верховною Радою - це...

Голосувати

Як ви ставитеся до протестних акцій під Верховною Радою

Голосувати
На головну
12.08.2017

Нагороджуватимуть бійців і волонтерів

Віктор СКРИПНИК

Дві відзнаки з однаковою назвою «Патріот Вітчизни» запропонували запровадити обласній владі Вінниччини представники низки громадських організацій. Одна з них — для нагородження захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення АТО в Донецькій та Луганській областях, друга — для волонтерів, керівників та працівників підприємств, установ та організацій, які добровільно здійснювали волонтерську діяльність на сході. Рішення ухвалили після розмови за круглим столом.
Окрім активістів, більшість з яких представляла ГО учасників АТО та волонтерів, у ній взяли участь заступник голови Вінницької облради Михайло Кременюк та заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керівник відділу допомоги учасникам АТО ОДА Андрій Грачов. Представник громадської ради при ОДА Олег Горобець насамперед запитав, чи доцільна така відзнака. Присутні одностайно підтримали її запровадження. Вручати її пропонують 24 серпня до Дня Незалежності та 14 жовтня до Дня захисника Вітчизни.
— Прийняте активістами рішення має пройти обговорення на засіданні постійних комісій депутатів облради, — уточнив Михайло Кременюк. — Якщо будуть позитивні висновки, питання винесуть на сесію облради. За інформацією обласної влади, на території Вінниччини нараховується 15 тисяч учасників бойових дій на сході держави, а волонтерів — ще більше.

Всі статті рубрики На головну