Екологія / Як від народу приховували правду і до чого це призвело
Уночі 26 квітня 1986 р. вибухнув ректор Чорнобильської атомної електростанції, поклавши початок однієї з найстрашніших ядерних катастроф в історії людства.
Уночі 26 квітня 1986 р. вибухнув ректор Чорнобильської атомної електростанції, поклавши початок однієї з найстрашніших ядерних катастроф в історії людства.
Одеська облрада вимагає від уряду розв’язати проблему забруднення нечистотами з Молдови найбільшого прісноводного озера України.
Дністровський каньйон — велика принада для науковців, краєзнавців і туристів.
На Веселівському родовищі глиняних руд, розташованому в межах Кіровоградської області, радіаційний фон майже втричі перевищує норму, повідомило «Суспільне: Кропивницький» з посиланням на управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради.
Співробітники Національного природного парку «Білобережжя Святослава», що в Миколаївській області, розпочали комплекс робіт на території Кінбурнської коси з виконання біотехнічних та природоохоронних заходів.
У міжсезоння, що настало, в Дніпрі помітно зросла кількість сміття та стихійних звалищ.
Загрозливий для здоров’я людей спадок отримала від радянського минулого Єрківська об’єднана територіальна громада, що на Черкащині: 240 тонн непридатних до використання хімічних речовин, зокрема пестицидів.
Спеціальний буклет «Помічник рибалки» розробив Житомирський рибоохоронний патруль для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.
За минулий рік у лісах Житомирщини зросло поголів’я практично всіх видів мисливської фауни.
Донеччина долучається до екологічного проекту «Озеленення планети», в рамках якого планується висадити мільйон дерев за один день у 100 країнах.
За останні роки у Львівській області популяція зубрів у гірській зоні зросла утричі, а в рівнинній — у п’ять разів.
Хоч і кажуть, що рідкісних тварин забагато не буває, але саме через це складається тривожна ситуація на острові Джарилгач у Чорному морі.
Життя не раз показувало: часом люди з провінції можуть знаходити несподіване розв’язання надважливої проблеми.
14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Невблаганно спливає час. Але не старіє пам’ять. Не оминула чорнобильська біда й Малинщину. Тут мешкають ліквідатори, інваліди-чорнобильці, які були свідками справжнього пекла, допомагали його приборкувати, рятуючи людські життя...
Про соціальне забезпечення та пільги ліквідаторам Чорнобильської аварії говорять багато і давно, чимало зламано списів, утім, і через тридцять років ця тема залишається актуальною, а для багатьох і дуже чутливою.
Відбувся підсумковий екофорум освітньої програми Дніпра з екосвідомості.
На Волинь, багату на озера, ставки і річки, яку за це навіть називають голубоокою, масово завозять живу рибу з інших регіонів.
Боротьба за збереження унікального природного комплексу Боржавських полонин уже вийшла на європейські обшири.