Кіровоградська область / Запрацював сімейний хаб - простір для родин ВПО
Для гостей міста, які вимушені були покинути свої домівки через війну, в Новоукраїнській громаді створили ще одну локацію - сімейний хаб.
Для гостей міста, які вимушені були покинути свої домівки через війну, в Новоукраїнській громаді створили ще одну локацію - сімейний хаб.
На благодійному аукціоні «Разом до Перемоги», що відбувався в обласному центрі в Музеї мистецтв з ініціативи цієї установи, представили 68 лотів.
Ірина Макєєва — лікар-анестезіолог з 22-річним стажем, приїхала в Олександрівську громаду з Харкова.
Згадуючи евакуаційні маршрути українців, ми часто говоримо про вимушене перенаселення українських міст.
... або У воєнний час підтримки потребує дедалі більше людей.
...або За сотні кілометрів від рідного дому, але - на передовій, на медичній.
Коли В’ячеслав Курлюк з Онуфріївки (на знімку) зробив свій вибір і пов’язав життя з музикою, він і уявити не міг, що гратиме її на фронті та ще й у військовій формі.
Про надзвичайні можливості Юлії Волинець (на знімку з черговою порцією допомоги для воїнів і переселенців) — волонтерки із селища Олександрівка, що на Кіровоградщині, земляки розповідають багато.
Із перших днів війни литовці разом із багатьма іншими народами Європи стали на бік України, допомагаючи їй і підтримуючи: матеріально, морально, політично.
Олені Крамар (у дівоцтві Пустовіт) із Красносілки, що в Олександрівській громаді Кропивницького району, цьогоріч виповнилося 100 років.
Нічого так не єднає, як традиційна українська толока.
Газету «Ми з України!» створили українські журналісти спільно з колегами із Спілки журналістів Литви.
Яка невдячна справа – планувати життя на довгі роки наперед і покладатися на демографічні прогнози... якщо сусідом є московія, котра бачить твою країну частиною свого життєвого простору.
Уперше за 50 днів війни на площі Героїв Майдану у Кропивницькому лунала музика, як символ підтримки 10 українських незламних міст-героїв.
До громад, які лежать південніше Кропивницького, рукою подати до тих населених пунктів, назви яких уже прозвучали у тривожних зведеннях з фронту.
Українські жінки – справжні героїні: вони зі зброєю в руках зупиняють ворога, народжують у підвалах і виховують дітей, ідуть у волонтери і допомагають своїм чоловікам на фронті.
Дитячий інформаційний батальйон, який об’єднав майже пів сотні школярів, створили в Кропивницькій гімназії у перший день вторгнення Росії в Україну.
Десятирічна Саша Матвієнко з Кропивницького написала листа королеві Великої Британії.
В Кропивницком собрались на Вече национального единства и Марш единства.
Депутати Кіровоградської облради на позачерговій сесії внесли зміни до бюджету на 2022 рік і скерували на організацію територіальної оборони місцевого значення два мільйони гривень.